Jablka a banány (485)

V supermarketu bylo k dispozici 75 kg jablek za cenu 45 Kč za kilogram a 60 kg banánů za cenu 65 Kč za kilogram.

Kolik by musel zákazník zaplatit, kdyby si koupil 3 kg jablek a 2 kg banánů?
Matematická úloha – Jablka a banány
Podobné úlohy
Řešení
Nahlásit chybu
Řešení
Zákazník by musel zaplatit 265 Kč.
Našli jste chybu?
Nahlášení chyby