Přihláška na přípravné kurzy a testy nanečisto

Registrace

Registrace je sučástí přihlášky, na tomto serveru, budou zde další informace a testy ke stažení. Pokud jste se již registrovali (vytvořili účet), přihlaste se pomocí e-mailu a hesla a pak vyplňte přihlášku.

Ročník: 
Kontrolní kód

Přihláška na prezenční kurzy k přijímacím zkouškám

Kurzy jsou určeny jako intenzivní příprava na přijímací zkoušky na víceleté studium. Probíhají 10 týdnů, od 17. ledna do 3. dubna 2024 v budově Gymnázia Budějovická. Vždy jedna hodina českého jazyka a jedna hodina matematiky. Platba za prezenční kurzy probíhá v hotovosti na první vyučovací hodině. Zde jsou podrobné informace.

 RočníkČasHodinCena

Drtící víkendy

Před přijímačkami vám nabídneme i tři drtící víkendy – intenzivní výuku prezenční formou. Velmi se nám osvědčily. Zde jsou podrobné informace.

 RočníkTermínHodinCena

Přihláška na testy nanečisto z matematiky

Testy nanečisto na doma jsou skvělou příležitostí, jak si natrénovat přijímačky. Obsahem, formou i náročnosti věrně simulují originální přijímací zkoušky. Každý týden je zpřístupněm jeden test, celkem 20 testů. Student má týden na vypracování a obratem dostane zpětnou vazbu (body, komentáře k úlohám a případná doporučení) a podrobné vysvětlení všech úloh na videu. Zde jsou podrobné informace. (Pouze matematika pro 5. a 7. ročník!)

  Počet testů Cena před slevouCena po slevě Sleva
 * Souhlasím s podmínkami serveru matikar.cz
 * Vyplněním a odesláním formuláře souhlasím se zpracováním a uchováváním uvedených osobních údajů dle zákona č. 110/2019 Sb. pro účely organizace předmětných přípravných kurzů a testů. Souhlasím se zasíláním informací, zejména v případech změny v organizaci kurzu a/nebo testů. Beru na vědomí, že tento svůj souhlas můžu kdykoliv odvolat.

Nenašli jste odpověď na vaši otázku?